hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zmiany na forum. WIOSNA 2011 :)

Czy chcesz zmian na forum ?
Tak
36%
 36%  [ 8 ]
Nie
4%
 4%  [ 1 ]
Obojętne mi
27%
 27%  [ 6 ]
Tak, mogę pomóc
31%
 31%  [ 7 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Gregor 
Hause

Wysłany: 2011-04-04, 18:41   

Martan to jest dobra propozycja z tym administrowaniem forum na zmianę. W sumie tak jak napisałem łatwiej jest jak zajmie się tym kilka osób niż miała to być jedna osoba non stop. Bo każdy ma też swoje obowiązki i sprawy, na co dzień, które mogą czasem wadzić. Najlepiej jak zgadamy się z slave w któryś weekend.

slave 
robię co moge

Wysłany: 2011-04-14, 22:44   

Zdecydowałem że dam prawa Aministratorów Gregor, oraz Martan. Bardzo mnie cieszy to że Martan ma obycie z prowadzeniem forum oraz ze Gregor ma dużą wiedzę w temacie HCV.
Ja również pozostaję Adminem ale niestety wciąż z namiastką czasu.

Oczywiście posiadanie kont Administratora, przez Gregora, i Martan do nieczego ich nie obliguje. Jednak daję im pełne prawo do zarządzania tym forum. Nie muszą z niego korzystać jeśli nie chcą ;) Ja jestem przekonany że może być tylko lepiej z Wami, bo dzięki Wam i takim jak Wy to forum jeszcze istnieje.
Mam nadzieje że może uda się nam spotkać kiedyś, lub porozmawiać Skype, poruszyć sprawy forum. itp.

Wciąż czekamy na chętnych do pomocy, jako Moderatorów i np. do napisania regulaminu , netykiety.

Pozdrawiam Was mocno, dziękuje że jesteście ;)

martan 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2011-04-15, 01:34   

Dzięki za nominację i ja od razu wzięłam się do pracy :-)

Stworzyłam ten brakujący dział dotyczący leczenia i przenosze właściwe wątki, przynajmniej takie z grubsza rozpoznawalne, właśnie do tego działu
Niestety trzeba się będzie liczyć z tym że może być bałagan przez pewien czas zanim wszystko nie znajdzie swojego miejsca

Piotr S. 

Wysłany: 2011-04-15, 11:01   

Faktycznie wiosna nam zawitała i tutaj :)

Dzięki za zaufanie i postaram się pomóc na swoim "poletku" ;-)

martan 

Wysłany: 2011-04-15, 20:35   

Mam do Was prośbę o propozycje haseł do "Najczęściej zadawanych pytań". Jakie zagadnienia powinny sie tam znaleźć?

Piotr S. 

Wysłany: 2011-04-15, 21:19   

martan napisał/a:
Mam do Was prośbę o propozycje haseł do "Najczęściej zadawanych pytań". Jakie zagadnienia powinny sie tam znaleźć?

Tak jak widać po postach:
- stwierdzenie pozytywnego wyniku anty-hcv, co dalej?
- ryzyko zarażenia osób w najbliższym otoczeniu lub miejscu pracy;
- biopsja - co, jak, dlaczego;
- procedura rozpoczęcia terapii oraz jak wygląda pobyt w szpitalu po podjęciu leczenia;
- genotypy hcv a długość okresu leczenia;
- wyniki normatywne dla badań (by można je było odnieść do swoich);
- najczęstsze reakcje organizmu na leczenie;
- leczenie, a praca;
- kogo i kiedy informować o chorobie.

To tak z grubsza by było.

mayones23 

Wysłany: 2011-04-16, 10:24   

Moznaby tez zamiescic informacje o np. dlugosci zycia z HCV, zeby uswiadomic ludziom ze samo HCV nie powoduje smierci w mgnieniu oka. A z takimi wyolbrzymionymi informacjami czesto mozna sie spotkac w sieci.

martan 

Wysłany: 2011-05-06, 14:02   

Stworzyłam listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących HCV

http://hcv.mine.pl/viewtopic.php?t=845

Proszę o ewentualne propozycje , tutaj w tym temacie, co można jeszcze w niej zmienić, co dodać, albo co pominęłam przeszukując forum a było omawiane i jest z Waszego punktu widzenia bardzo istotne

Za wszelkie uwagi będę bardzo wdzięczna :-)

ButterflyEffect 

Pomogła: 19 razy
Wysłany: 2011-05-06, 17:56   

Dwa razy wpisałaś Fibrotest, ale w jednym zrobiłaś literówkę. Scal tematy o Fibroteście.
Genotypy dobrze by było ułożyć od 1 do 4, lepiej to wygląda :)
Ja bym jeszcze do tych tematów podpięła linki z Prometeuszy, nie tylko z forum, np. jeśli chodzi o poród: http://www.hcv.pl/hcv_okoloporodowo.php itd itd.
Bójka piszemy przez 'ó'.

martan 

Wysłany: 2011-05-06, 18:15   

Dzięki Butterfly za uwagi.

Dobry pomysł z tym Fibroscanem bo to on się powtarza.

Bójkę oczywiście poprawie :-)

A co linków z Prometeuszy to może jeszcze kilka osób by się wypowiedziało w tym temacie, czy ograniczamy się tylko do forum w najczęściej zadawanych pytaniach czy linkujemy po prostu zewnętrzne, lepiej przygotowane merytorycznie serwisy?

Gregor 
Hause

Wysłany: 2011-05-06, 22:32   

martan napisał/a:
A co linków z Prometeuszy to może jeszcze kilka osób by się wypowiedziało w tym temacie, czy ograniczamy się tylko do forum w najczęściej zadawanych pytaniach czy linkujemy po prostu zewnętrzne, lepiej przygotowane merytorycznie serwisy?

Mi się wydaję że wystarczy jako ogólna w linkowni. Jeśli ktoś umie szukać to trafi zawsze tam. Kiedyś była taka strona hcv.pl ale przejeli ją Prometeusze bo słabo się rozwijała. Choć był tam fajny artykuł o Agacie Wróbel. Tak samo podstawowe info jest na kilku stronach jeszcze. Więc mi się wydaje że pozostaniemy przy forum. Można z czasem napisać własne potwierdzone naukowo odpowiedzi. Ja mam sporo zebranych informacji z różnych opracowań. I ważne jest aby było krótko i zwięźle dla kogoś kto szuka odpowiedzi jak to jest.

arepo 

Wysłany: 2011-05-06, 23:16   

nie chcę się mieszać za bardzo z tematami- Wy ogarniacie najlepiej zawartość forum- ja bym ewentualnie pozbierał rady dotyczące leczenia- jak je przetrwać, czego unikać (dropsy przeciwbólowe- gdzieś czytałem coś o nich) i jak się zachowywać (zabezpieczenie się przed ciążą nawet długo po leczeniu). Tylko że to jest ponawianie "skutków ubocznych".

Martan, przydatną bardzo rzecz robisz:) Proponuję po oszlifowaniu FAQ wypchnąć jako "najgrubszy" link na stronie głównej.

Odpowiedz do tematu