hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Co lubicie???????Dlaczego nikt nic, nie pisze!!!?
martan 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2011-03-01, 21:10   

LondonOya napisał/a:
Podobała mi się wypowiedź Xann "jestem skorpionem, a ze skorpionem się nie zadziera" - to prawda :-)
Wiem to z autopsji - urodzona 17 listopada :)

A ja jesteś jakąś dziwną osobą i najlepiej dogaduje się ze skorpionami właśnie. :-D Lubię ich przebojowość, bezkompromisowość i bezczelność w niektórych sytuacjach :lol:

xann 

Wysłany: 2011-03-01, 21:48   

LondonOya jak to się stało że nie byłaś nigdy na wsi, naprawdę dziwne ;-) Musisz to zmienić:) zaraz całe forum zaproszę do mnie i zrobimy ognicho! :mrgreen: Będziemy nabierać ludzi na portfel, to była jedna z najlepszych zabaw dzieciństwa szczególnie gdy się nabierali:) teraz dzieciaki nawet nie wiedzą jak się kiedyś bawiło. I lany poniedziałek z wiadrami. I kolana pozdzierane od jazdy na rowerze. Nie zapomnę nigdy wielkiej czerwonej miski w której mama mi te kolana myła a ja darłam się w niebo głosy bo piekło, ale i tak było warto :mrgreen:
Też nie zawsze było kolorowo... trochę smutnych wspomnień jest ale chyba każdy jakieś ma jednak za nic nie oddałabym dzieciństwa i ciesze się że nie było wtedy komórek,komputerów i strojenia się. Dziecko brudne to dziecko szczęśliwe. A często sama się ubierałam w co chciałam i jak teraz patrze na zdjęcia to wyglądam jak szaleniec:) Pamiętam jak poszłam z babcią do kościoła miałam jakieś 5 lat i ulubiony sweter w biedronki. W domu spiłam się oranżady robionej z proszku i w kościele zwymiotowałam na ławkę a babcia wzięła mój cudny sweter i to wytarła. Mało pamiętam z tak młodego wieku ale to zdarzenie mi zapadło bo było dla mnie dość traumatyczne:) doceńcie tak osobiste zwierzenie :mrgreen:
Chyba oszalałam że o tym na forum mówię :roll:
LondonOya ja urodziłam się 18 listopada :mrgreen:

duck89

Wysłany: 2011-03-02, 00:01   

ja uwielbiam książki, szczególnie fantastykę. Tolkiena uwielbiam xD W następnej kolejności należałoby wymienić muzykę, której słucham dużo, szczególnych gatunków nie mam. Poza jednym. Kocham szanty (piosenki żeglarskie), czego większość moich znajomych nie może zrozumieć, ale cóż:)
Lubię też grać na gitarze, tworzyć książki i wynajdywać w internecie, różne ciekawe cytaty, na wszelkie tematy:)
Jeśli chodzi o zwierzęta, mamy 2 psy i 2 koty (sprawiedliwość musi być;p), z czego największym uczuciem darzę Kocicę (imię może mało twórcze, ale idealnie oddaje stan rzeczy ;p)

LondonOya 

Wysłany: 2011-03-03, 17:19   

xann,
Moja dobra kumpelka jest z 18! Cudnie!
Ja też nie wiem co to jest "nabieranie ludzi na portfel" i nie znam zbyt wielu gier czy zabaw - uroki dzieciństwa w mieście pod czujnym okiem niani :-/ która była starą panną i sfrustrowaną dewotką ... a później drugie małżeństwo taty, przedszkole, sanatoria, ech ... nie ma co wspominać.
Dopiero szkoła, kolonie letnie i zimowe na które jeździłyśmy z siostrą i ludzie których poznawałam dostarczyli mi dużo wrażeń i niezapomnianych radosnych wspomnień.
Szkoda że mieszkam teraz tak daleko :) chętnie bym wpadła na ognicho :)

xann 

Wysłany: 2011-03-04, 00:41   

LondonOya nabieranie ludzi na portfel polegało na tym że przywiązywaliśmy nitkę do portfela którą się piaskiem zasypywało i kładło portfel na drodze a my chowaliśmy się w krzakach. Ktoś jechał, zobaczył portfel uradowany i już sięga po niego a operator nitki zaczynał ciągnąć i to było bardzo śmieszne. A nie raz nam się oberwało od zawiedzionych ludzi. Ale i tak było fajnie.
A ja nigdy na żadnych koloniach nie byłam i tego mogę Ci pozazdrościć :->

duck89 podzielam Twoją sympatię do Tolkiena, Władca Pierścieni mnie urzekł oczywiście książka lepsza niż film jak często się zdarza. Czytałeś może Wiedźmina Sapkowskiego? Puścili ten nędzny film czym ludzi odstraszyli od książki. A saga jest świetna, trzy razy czytałam.
Daj może linka do jakiegoś utworu szanty, ciekawa jestem jak to brzmi bo chyba nie wiem ;-)
Też spisuje cytaty z książek które czytam, to jakaś mania :mrgreen:

Jeszcze lubię zbierać stare fotografię, stare książki, zeszyty oczywiście zapisane i listy. Fajnie się to czyta i te dedykacje na odwrocie zdjęć.
To jest klimat. W sumie wszystko co stare to zbieram.

Lubie też fotografować ale od pewnego czasu nie mam już aparatu, sprzedałam bo prawko stało się ważniejsze niż pasja. Ale zdałam :mrgreen: teraz będę za kierowce częściej robić i będzie wymówka aby nie pić :->

mayones23 

Wysłany: 2011-03-04, 18:52   

xann, nie jesteś jedyną "wieśniarą" na forum;p i z tego co przeczytałem to mamy dużo baaardzo podobnych doświadczeń i wspomnień :D I ja również już narzekam że chcę wrócić do czasów dzieciństwa...

Pozdrawiam:)

xann 

Wysłany: 2011-03-04, 19:25   

mayones23 musimy założyć jakiś temacik dla wieśniar ;-) niech mieszczuchy(bez urazy) wiedzą jak się na wsi żyje - fajnie - :mrgreen:
Ciesze się że nie jestem sama :->

mayones23 

Wysłany: 2011-03-04, 22:24   

xann, po tym co tutaj nawypisywałaś, pewnie już żałują :mrgreen: Też nie chciałbym mieszkać na stałe w dużym mieście.

duck89

Wysłany: 2011-03-09, 20:49   

pod wieśniarami podpisuję się rękami i nogami;)

xann, Sapkowski w moje ręce jeszcze nie trafi (czego serdecznie załuję). Może wynika to z faktu, ze obejrzałam film i jakoś niespecjalnie mnie on zachęcił;) Linki do szant mogę wrzucić, ale ostrzegam, że przesłuchujesz na własną odpowiedzialność;D
http://www.youtube.com/watch?v=ORgGDgDzhDE
http://www.youtube.com/wa...feature=related :-D
http://www.youtube.com/watch?v=JYt883t8tN4
http://www.youtube.com/watch?v=Z2UBMfYIqfo

xann 

Wysłany: 2011-03-11, 18:43   

duck89 spodobała mi się piosenka >biała sukienka< da się w niej odczuć że od serca płynie z miłości do morza podobnie jak w piosenkach Starego Dobrego Małżeństwa czuć Bieszczady ;-) Ty słuchasz tylko szant czy również masz jakiś sentyment do morza? ;-)
Polecam Ci bardzo Wiedźmina, nie pożałujesz. Po przeczytaniu sagi postanowiłam obejrzeć film i wytrwałam zaledwie kilka minut, tragiczny :-/

Arek86

Wysłany: 2014-10-11, 19:27   

Miejmy nadzieję że nakręcą nowego wiedźmina, coś mi się o uszy obiło ;)

rejnard

Wysłany: 2015-04-27, 11:58   

Czy ktoś jeszcze tutaj żyje na forum?

xbeatax 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2015-04-27, 14:56   

Wszyscy żyją, oprócz tych co odeszli, ale każdy skupił się na chorobie i leczeniu, jakby inny świat nie istniał :P.

Odpowiedz do tematu