hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Otwarty przez: Piotr S.
2011-08-14, 06:55
Co dziś u Was słychać?
agatka88 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-06-22, 01:18   Co dziś u Was słychać?

Tak jak w temacie. Opowiedajcie ozwykłych rzeczach. Jak mijają Wam dni. W tym temacie pełen relaks. Jedyna zasada. Ani słowa o HCV. To temat relaksacyjny.

mogi

Wysłany: 2008-06-22, 17:20   

aaaaaa sesjaaaaa :)
po 30 zamierzam odżyć:)
do tego czasu bede monotematyczna:)
ostatnie kciuki forumowe nic a nic nie pomogły,dlatego we wtorek trzymać mocniej:)
pozdrawiam załozycielke przyjemnego topicu

[ Dodano: 2008-06-22, 18:22 ]
tylko, że jak nie ma być tutaj słowa o hcv,to może przenieś go do offtopicu

agatka88 

Wysłany: 2008-06-23, 17:33   

Nie bardzo wiem jak to zrobić? Może ktoś mógłby mi pomóc?

ania70

Wysłany: 2008-06-24, 15:59   

Witam wszystkich :)) Wybieram się na urlop nad morze - może ktoś z Was poleci tanie kwatery (możliwie najtańsze) i bardzo blisko morza , miejscowość w zasadzie nie gra roli - najważniejsze jest morze i ,,cena" oczywiście. Postanowiłam nie rezygnować z wakacji i chociaż 10 dni odpocząć. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

necia 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2008-06-24, 20:11   

A ja dostałam zastrzyk gotówki i szukam se właśnie fajnej lustrzanki - spełniam swoje marzenie 8-)
toteż zatracam się w świecie ogniskowych, szerokątnych obiektywach i różnych duperelach... ah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
co do morza, hmm... polecam Krynicę Morską i okolice, tam najwięcej dzikich plaż, a zresztą, im większe zadupie tym taniej i mniej luda... ja byłam w Darłówku w czerwcu 2 lata temu, w środku terapii, i nie ma to jak leżenie na leżaku a woda morska obmywa Twoje stópki... I jeszcze łabędzie wokół... i zachodzik słońca... Rozkosz duszy.

mogi

Wysłany: 2008-06-27, 20:19   

ygh ja tesh nie wiem jak to się przenosi:)pan mgr. moderator pewnie się tym zajmie
pozdr

tigeruk 

Wysłany: 2008-06-28, 12:27   

Ja nie mogę się już doczekać moich wakacji w Polsce, jadę do domciu 23 lipca. Postanowiłem pojechać na mazury troszkę odpocząć :)

Brethil 

Wysłany: 2008-07-01, 06:53   

Witam.
To mój pierwszy, urlopowy dzień :-D
Jak miło... Chodzę sobie w piżamce, nie patrzę na zegarek, pszczółki bzykają a kotki brykają :mrgreen:
Wiem! Zazdrośnicy 8-)

żabcia :P 

Wysłany: 2008-07-02, 13:27   

A u mnie powiem wam że nawet dobrze, sesje pomału zaliczam i do przodu ;-) chociaż mam napady pesymistycznego humoru i to nie z powodu wirusiska, tylko tak mam bo duzo kontaktów mi sie urwało z ludzikami, moje wspólokatori sie wyprowadziły na wakacje, i zostałam sam ana chacie, nie lubie tej ciszy, do sąsiadów z ktorymi mialam świetny kontakt, juz nie chodzę bo ten z którym mogłam stworzyc coś wiecej niz kumpelstwo od 2 tygodni chodzi zakochany w swojej nowej dziewczynie :-/ wszystko inne jak praca, szkoła, obowiazki wychodzą mi naprawde swietnie a niestety nie moge znalesc oparcia , w kims kto moglby byc m,oja druga połówka, i tak to juz jest :-P mozna sie przyzwyczaic :-P heh... czekam tylko na urlop juz za miesiąć... szykowanko i WOODSTOCK ;-) potem moze maly wypad nad morze, moze w góry, gdziekolwiek byle daleko od tego zasranego miasta, odpoczac od budynkow, tramwajów, tlumu zabieganych ludzi, zapatrzonych w robienie kariery :evil: narazie jedyną przystania jest moj balkon na 7 pietrze w wiezowcu i widok na próbujaca przedrzec sie zielen, na jaskółki, chmurki, słoneczko, tylko ta samotnosc mnie dobija....nawet nie mam kogo do siebie zaprosic, bo pracują, nie maja czasu, a przyjaciele po sesji na wakacje do domow powyjezdzali :-?

[ Dodano: 2008-07-02, 14:32 ]
No Brethil naprawde zazdroszcze że teraz mozesz sie opierdzielac ;-) udanego wypoczynku wszystkim co wyjezdzaja :->

POZDRAWIAM :-P

Takie samo słońce wszystkich nas co rano budzi...

myszata 

Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2008-07-23, 17:25   

Ja też sama zostałam (nie licząc psów) ,małżonek pracuje daleko od domu,raz na 2 tyg wpada.Nie chciałam marnować czasu i zapisałam się na prawo jazdy,teraz mam stres że tyle kasy wydałam ,a talent do prowadzenia auta ukryty gdzieś baardzo głęboko :mrgreen:
żabcia wpadaj do mnie ,napijemy się dobrej herbaty :-)

agatka88 

Wysłany: 2008-12-12, 23:01   

No kochani niedługo święta, sylwester...Jakie plany?? Gdzie się bawicie?? Prezenty kupione?? Podzielcie się z resztą...:) Ja mam do obdarowania 10 osób i miałam naprawdę spory problem ze znalezieniem prezentów, które będą wszystkim pasowały. Część już kupiłam, ale część to jeszcze nie wiem,a tu już nie wiele czasu...

eureka

Wysłany: 2009-04-16, 15:52   

wznawiam watek ! hihi ;-)

wczoraj bylam na zakupach... i nie dosc ze sie splukalam doszczetnie ,to jeszcze kupilam za ciasne buty ! :evil: (w sklepie dobrze sie nosily ! :roll: )

dzisiaj pogoda do kitu : chce mi sie tylko spac i jesc !!!

nuuuuda ogolnie ... :-/

aga86

Wysłany: 2009-04-17, 16:06   

ja uwielbiam patrzec jak moja córeczka sie uśmiecha ma 4,5 miesiąca i jest pszesłodka ale nie wykluczam jakiś miłych wakacji w tym roku może góry jeszcze nie wiem ale to wszystko zależy na ile kasa poawoli :-/ ale myśle ż e choć na te 3-4 dni uda mi sie wyjechać moja rodzinka. Moja córeczka mój mąż i ja no i oczywiście słońce duuużżżżoooo słońca. :lol:

eureka

Wysłany: 2009-04-17, 16:52   

ale ci fajnie !!!

ja musze zapomniec o wakacjach ... bo jestem wlasnie w 29 tyg.ciazy ! hihi
zreszta, dopiero wrocilam z monaco- chociaz slonko bylo - w morzu stopki nie zamoczylam... :-(

pewnie cale lato bede sie meczyc... i chudnac ! :lol: ;-)
ale niech tylko maluch podrosnie i usiadzie : odrazu pakuje walizy i chociazby tak jak ty,aga
- na pare dni wyeemigruje tam gdzie slonka pod dostatkiem .... :mrgreen:

aga86

Wysłany: 2009-04-17, 21:02   

gratuluje eureko fajosko ze bedziesz miała dzidziulka, chłopiec dziewczynka? Ja mam córcie amelka ma 4,5 miesiaca i jest na tyle duze ze wyskok na wakacje dobrze nam zrobi. mój mąż juz nie moze sie doczekac wyjazdu ja tez bo to beda nasze pierwsze wakacje w powiekszonym składzie w trójeczke. i musowo trzeba sie opalić az juz chciało by sie sierpien no i oczywiscie relax.... na maxa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a ciąża to słodki ciężar i słodki wysiłek pamietam jak ja byłam w ciąży bosko najpiekniejszy okres w życiu kobiety a teraz staram sie byc dobra matka bo amelka jest jedynaczka. i ciesze sie cudem macieżyństwa :->

Odpowiedz do tematu