hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Witam :)
Magda32

Wysłany: 2016-04-28, 13:15   

Xbeatax a wyjasnisz mi dlaczego według Ciebie nie było ryzyka? Dlatego,ze moja rana aktualnie nie krwawiła i była ranka parodniową?

xbeatax 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2016-04-28, 14:00   

Przyznam szczerze, że Twoje pytania są irytujące. Ja po prostu żyję i nie analizuję każdej sytuacji i tyle, ale wiem jedno - wirus nie skacze, nie jest wieczny poza naszym organizmem, a nawet i ten czasami potrafi go zwalczyć. Gdybym tak analizowała każdą sytuację, a już szczególnie wizytę u dentysty, gdzie krew zawsze może się polać to bym zwariowała. Odpuść sobie.

Magda32

Wysłany: 2016-04-28, 17:42   

Xbeatax prosze o wyrozumienie... Rozumiem,że nikt nie odpowie czy się zaraziłam bo muszę zrobić test; tylko to za parę miesięcy. Pytanie które mnie nurtuje to czy zasklepiona ranka, która nie krwawi może ,,wpuścić'' wirusa HCV do krwiobiegu Wielu ludzi ma wątpliwości Więc jesli Ty badz ktoś inny posiada wiedze na ten temat niech wyjasni to wszystkim. Czy wrotami do zakażenia są krwawiące rany? Czy parodniowe zadrasnięcia, zaciecia, z których nie saczy się krew także? Tylko o to mi chodzi W wielu artykułach np pojawia sie pojęcie ,,otwartej rany'' To pojęcie niejednoznaczne, bo czy otwarta rana to rana krwawiąca czy rana kilkudniowa bez strupka?

Odpowiedz do tematu