hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Czym można wyleczyć wszelkie choroby wirusowe do zera?
AMBIENTE 

Wysłany: 2015-05-23, 21:14   Czym można wyleczyć wszelkie choroby wirusowe do zera?

Ja i moi znajomi zawsze leczymy wszelkie choroby wirusowe czosnkiem.Czosnek jest rosliną stosowaną na świecie od tysiącleci i dzięki niemu ludzkość bezpiecznie przetrwała do dzisiaj.KLUCZOWE JEST JEDNAK JEGO PODAWANIE DO ORGANIZMU.Wszyscy wiedzą,że czosnek się je, ale to tylko jedna i mało skuteczna metoda.Dużo silniejsze i o zupełnie innym spektrum działania ma podawanie go przez skórę(jak plastry z morfiną lub antykoncepcyjne itd.) w postaci rotworu.Przepis kuracji,którą my stosujemy, poniżej:
1/2 litra wrzącej wody zalać 5-6 DUŻYCH,przeciśniętych przez praskę ząbków czosnku.Czosnek polski,hiszpański,egipski,byle nie chiński.Zamieszać trochę,wlać do miski.Stopy spumeksować,między palce włożyć waciki kosmetyczne,wsadzić do ciepłego roztworu czosnku,nakryć ręczniczkiem,żeby ciepło nie uciekało.Usiąść należy tak,żeby stopami nie dotykać dna miseczki,lub można podłożyć ołówek,dla efektywnego wchłaniania.Siedzi się CODZIENNIE PRZEZ MIESIĄC o tej samej porze ,czyli co 24 godz. przez godzinę do półtorej(max).Z gazetą ,książką,lub przy TV.Tak zrobiona mieszanka wystarcza na 48 godzin.Pół godziny przed siedzeniem trzeba zażyć polopirynę bo czosnek w ten sposób stosowany zwęża na jakiś czas naczynia krwionośne,więc może przez chwilę boleć serce (ale po polopirynie nie powinno) i po jakimś czasie(po miesiącu) mogą zsinieć dziąsła,lub pojawić się torbiele w piersiach(znikną same po skończeniu kuracji)(ale to nie przy tych dawkach o jakich tu piszę, tylko przy stosowaniu co najmniej przez miesiąc co 12 godz. przez 1 godz.)Trzeba mieć przyszykowane wcześniej picie,żeby nie biegać nogami z czosnku po domu w trakcie:jakieś pół litra kompotu lub wody z cytryną bo:1.Chce się pić 2.Należy pić ze względu na ochronę serca.Potem nie opłukiwać tylko założyć ciepłe skarpetki.(ja mam jeszcze czosnkowe buciki).Może też lekko spaść ciśnienie ale wtedy trzeba się trochę poruszać.(ja mam niskie).W czasie kuracji trzeba też wypijać 2-3 duże zmiażdzone ząbki zalane ciepłą wodą co 12 godzin,np. do śniadania i kolacji.I tak przez miesiąc. :-D Do tego nowa szczoteczka do zębów każdego dnia itd.
Czosnek stosowany w ten sposób ma zupełnie inną skuteczność i efektywność.Działa bardzo silnie a jednocześnie w zasadzie bezkolizyjnie.Mimo,że to tylko roztwór czosnku, jest to metoda leczenia,więc te objawy uboczne są JAKIEŚ ,jak przy każdej metodzie leczenia.Zapach jak w pizzeri.
POWODZENIA!
PS.Czym można wyleczyć wszelkie choroby wirusowe do zera?

syntia39 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2015-05-25, 08:48   

Wszelkie choroby wirusowe to za dużo powiedziane. Przeziębienie tylko.
No, ale czosnek na pewno nie zaszkodzi :-)

Odpowiedz do tematu