hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Hej
Terris

Wysłany: 2014-02-24, 11:37   

Przed pierwszym zastrzykiem też się bałam i czekałam aż mnie zacznie zimno telepać i wszystko boleć, koszulkę naszykowałam na zmianę jak się spocę i... nic, każdy przechodzi inaczej, ja nie miałam temperatury i tych grypowych objawów. Dopiero po pewnym czasie doszły bóle głowy i osłabienie. Tu jest w leczeniu wątek - Interferon skutki uboczne zerknij co pisaliśmy. Głowa do góry będzie dobrze - pozdrawiam.

anezaa 

Wysłany: 2014-02-26, 18:54   

zawsze jeździliście z osobą towarzysząca?;p

cssdn

Wysłany: 2014-02-26, 19:42   

pewnie wtedy lepiej sie czujesz, nie myslisz tak bo masz z kim porozmawiac a samemu to sie siedzi i mysli nudzisz i dziwne akcje :D w glowie, zalezy kto ma jak psychike :lol: , jak z kims pojedziesz to ci czas szybciej leci bo nieraz trzeba z 1h czekac i co :D chyba ze poznasz sobie jakies osoby ktore beda na ten sam dzien i z nimi razem bedziesz jezdzic ;)

anezaa 

Wysłany: 2014-03-03, 18:38   

paliliście papierosy podczas leczenia?;)

cssdn

Wysłany: 2014-03-03, 20:04   

raczej to bedzie niemozliwe leki wysuszaja gardło i jak tylko ktoś nawet obok mnie pali odczuwam drapanie i niedobrze mi :D a co dopiero samemu palic ja nigdy nie palilem i z tym nie ma problemu :D

bobeK 

Wysłany: 2014-03-03, 20:08   

ja paliłem.

anezaa 

Wysłany: 2014-03-08, 00:00   

Chciałaby kupić wstrzykiwacz. są specjalne do interferonu czy może być insulinowy?

cssdn

Wysłany: 2014-03-08, 17:04   

watpie czy dostaniesz taki interferon do wstrzykiwaczy teraz daja odrazu ze strzykawka jednorazowa i walisz sobie w brzuszek nic nie boli insulinowka nie jest potrzebna i wcale nie ulatwia robienia zastrzyku ktory jest banalny do wykonania po drugie nie zawsze dajesz maksymalna dawke bo jak bede zle badania krwi to musisz np polowe na strzykawce jest taka specjalna miara i to tez wtedy jest proste nie masz sie czego obawiac :roll:

Terris

Wysłany: 2014-03-11, 17:53   

Odpowiem hurtem:
Dojazd od 1-2 godzin mi zajmował i do tego plecaczka co dali z wkładem chłodzącym pakowałam zastrzyki - jak były upały ponad 30 stopni to drugi wkład dodałam i już.

Raz tylko byłam z osobą towarzyszącą, tak bardzo długo się nie czekało więc się nie nudziłam zazwyczaj siedziałam i podsłuchiwałam jak ludzie doświadczeniami się wymieniali :-)

Interferon jest też od razu we wstrzykiwaczu, musisz zapytać na kolejnej wizycie czy taki dostaniesz, ja miałam kłopot bo w pewnym momencie leczenia ręce mi się po prostu trzęsły i dostałam we wstrzykiwaczu i już potem do końca taki dostawałam, nawet odważyłam się robić zastrzyki w uda.

Odpowiedz do tematu