hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Witajcie hcv dodatni...
meneretep

Wysłany: 2013-05-23, 19:29   Witajcie hcv dodatni...

Jeszcze raz witam Wszystkich Serdecznie !!!
Nazywam się Piotr, pochodzę z Wrocławia, mam 32 lata.
HCV zdiagnozowano u mnie w 2006, przez przypadek. W wieku 25 lat zrobiłem sobie przegląd organizmu i pech chciał że mnie trafiło. Na początku przeraziłem się, regularnie co 3 miesiące robiłem badania szukałem informacji dotyczących leczenia w Polsce, szukałem alternatywnych terapii, najnowszych trendów w terapiach itp. Oczywiście czekałem w kolejce na interferon i tak przez 3 lata, NFZ jakby mnie olał, więc znalazłem wytyczne min. zdrowia dotyczące terapii w Polsce i za swoje pieniądze zbadałem wiremię, zrobiłem biopsję wątroby, określiłem genotyp i przeciwciała.
Moja frustracja rosła, czwarty rok od diagnozy mijał, a ja bez szans na leczenie i nie wiem dlaczego, do tego gdy przyszedłem ze skierowaniem na biopsję to lekarz poinformował mnie, że już limit na tamten rok wykonali i że zapraszają w styczniu był lipiec sic! i bydle mówi do mnie, że jak chce łóżko to mam iść do dyrektora szpitala i na kolanach o nie prosić. myślałem że go rozszarpię. oczywiście za gotówkę miejsce się znalazło.
Po tym zdarzeniu coś we mnie pękło i przestałem się przejmować i monitorować sytuację zdrowotną. minęły kolejne 4 lata i nagle zadzwonił do mnie telefon, czy dalej jestem zainteresowany terapią byłem w szoku, w przeciągu tygodnia od telefonu znalazłem się w szpitalu włączono mi terapię skojarzoną peginterferonem 2 alfa i rybawiryną wszystko stało się tak szybko
W tej chwili jestem po 3 zastrzyku, wydaje mi się, że dobrze znoszę terapię.
Zobaczymy! jestem dobrej myśli.

życzę sobie i wam zdrowia
Piotr

Gregor 
Hause

Wysłany: 2013-06-07, 16:31   

Witamy na forum :-)
No z tymi limitami tak to jest że olewaj wszystkich aż im się nagle przypomni o tobie. Z jakiego miasta lub województwa jesteś że tak długo czekałeś? Obecnie ludzie emigrują za leczeniem tam gdzie są duże kontrakty. Bo leczenie dostaje się z marszu.
Powodzenia i samych minusów życzę ;-)

Odpowiedz do tematu