hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zamknięty przez: Piotr S.
2012-02-29, 20:14
Terapia, a potencja
brawomix 

Wysłany: 2012-02-24, 12:19   Terapia, a potencja

Heeej ludzie...pomozcie...Pytam sie i pytam ale nikt nie odpowiada..Chcodzi mi o kogos kto juz przeszedl kuracje inteferonem...Czy moglby mi napisac jak ta kuracja wplywa na potencje...Czy ja obniza...czy tez nie ma na nia zadnego wplywu ???..Ja mam zaczac swoja kuracje w czerwcu i naprawde jest to dla mnie bardzo wazne..Dziekuje za jakiekolwiek opinie i podpowiedzi...
Ostatnio zmieniony przez Piotr S. 2012-02-29, 02:40, w całości zmieniany 1 raz  

ButterflyEffect 

Pomogła: 19 razy
Wysłany: 2012-02-24, 12:30   

Zadałeś już pytanie w jednym wątku, więc poczekaj na odpowiedź, nie spamuj na całym forum.
Przecież tu ludzie nie siedzą 24h/dobę gotowi żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Trochę cierpliwości.

Piotr S. 

Wysłany: 2012-02-29, 02:37   

Napisał do mnie na prv :)

Witaj Piotr S.,

Witaj...Zadawalem, to pytanie ale sam nie wiem...Czy zle wysylalem czy moze tez nikt akurat nie wchodzil na to forum..????...Moze Ty bedziesz mogl mi odpowiedziec..Poniewaz piszesz,ze juz zakonczyles kuracje wiec na pewno wiesz..Chodzi mi o to czy podczas kuracji...ja mam swoja zaczac w czerwcu..Czy to leczenie wplywa w jakims stopniu na potencje..Czy oslabia sie poped seksualny ??..Czy tez wogole nie ma na to zadnego wplywu ??
Czekam i dziekuje za odpowiedz...Nie wiem czy podawalem swojego maila
przy rejestracji..wiec podaje [adres]

Odpowiedziałem:

Witaj!

Bywam ostatnio rzadko na forum, ale cieszę się że napisałeś, postaram się pomóc.

Bezpośredniego wpływu kuracji na potencję nie zauważyłem, ale tu mała uwaga: mieszkam sam i kontakty damsko-męskie nie zajmują mnie szczególnie. Ot, jak jest z kimś miło, to jest, czasem zdarzy się :D

Pośredni wpływ jest taki, że są zaburzenia koncentracji, człowiek zdecydowanie szybciej męczy się, pojawiają się problemy ze snem. Jesteś zmęczony, kładziesz się i .... kulasz w łóżku 5 godzin... Pozytywne jest to, że jak jednej nocy nie śpisz, to następną zaśniesz - tak przynajmniej u mnie było w okolicach 2-11 miesiąca.
Innym aspektem jest syndrom "nie swojej skóry", skóra wysusza się; dotykasz swojej twarzy i nie jest to ta, do której przyzwyczaiłeś się, włosy są wyraźnie osłabione, matowe i sianowate.

Przed kuracją, dają ci do podpisania kwit, że podejmujesz leczenie na własne ryzyko, niczego ci nie gwarantują i zgadzasz się że umywają ręce od wszelkiej odpowiedzialności.
To powinno dać do myślenia.

11 miesięcy to masa czasu do przemyśleń.
Teraz, po roku od zakończenia terapii, mam nadal minusa i cieszę się, ale zadawałem sobie pytanie, co by było, gdyby wirusek wrócił.
I wiesz, chyba nie podjąłbym następnej kuracji.

Szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj się ciepło i nie dawaj się niczemu.
Pamiętaj, że inni cię potrzebują.

Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedz zwrotna:

Czesc witaj..

Dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz...Naprawde, szukalem wszedzie ale nie moglem sie nigdzie jej doszukac...Dlatego

postanowilem sprawdzic u samego zrodla ha ha...No i udalo sie..

Wiesz...ja tez praktycznie mieszkam sam a moja partnerka przyjezdza do mnie z Niemiec co dwa miesiace...I jest

u mnie od trzech do siedmiu dni...Wiec wiadomo....seks jest bardzo intensywny...Praktycznie nie wychodzimy z lozka.

No oczywiscie nie liczac wyjsc pod prysznic i zeby cos zjesc ha ha...Dlatego naprawde ...baaaaaaaardzo martwila mnie

ta sprawa i spedzala sen z powiek....Ale teraz juz mniej wiecej bede wiedzial o co chodzi...

Najwyzej bedzie mnie musiala bardziej oszczedzac ha ha...choc bedzie to ciezkie do wykonania..

Jeszcze raz dziekuje Ci bardzo serdecznie za odpowiedz...

Pozdrawiam i gratuluje, ze Ci sie udalo....Wiesz, czasami mysle,ze jak bym sie nie dowiedzial...To zycie chyba by bylo

takie same jak jest...Przeciez praktycznie nic sie nie zmienilo w moim zyciu..No nie liczac tylko tego,ze jestes teraz

swiadomym...ale tak naprawde....wszystko jest tak samo...A najlepiej to po prostu olewac i nie myslec...Co ma byc

to i tak bedzie..Bez naszego intesywnego myslenia ha ha...Po prostu niektorych spraw nie da sie przeskoczyc..

Tak sobie to wszystko tlumacze...i chyba dobrze mi z tym ha ha...

Jeszcze raz dzieki...

Jurek...
Ostatnio zmieniony przez Piotr S. 2012-02-29, 02:42, w całości zmieniany 1 raz  

Piotr S. 

Wysłany: 2012-02-29, 02:41   

Mam nadzieję, że Jurek wybaczy mi upublicznienie korespondencji, ale temat ważki dla wielu.

Pozdrawiam!

brawomix 

Wysłany: 2012-02-29, 08:35   

Dzieki Piotrze a obrazac sie nie ma o co ..To dobrze,ze upubliczniles moja wypowiedz..
Ja naprawde tak podchodze do tego wirusa...Zycie jest takie same..Mysle,ze naprawde nie ma co sie az tak przejmowac..Przeciez jak powiedziala moja lekarka..Mogl sie pan zarazic
nawet i 30 lat temu...Wiec trzydziesci lat nosilem tego typa w sobie to dlaczego teraz mam go jeszcze troszke nie ponosic ha ha..Od chwili gdy sie o tym dowiedzialem...nie zmienilem swojego trybu zycia...Po prostu ZYJE !!!! tak samo jak przedtem i to jest najwazniejsze..
Pozdrawiam....

Piotr S. 

Wysłany: 2012-02-29, 20:14   

Temat, o ile będą chętni, proponuję kontynuować w wątku Leczeni , a impotencja
Ten zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi