hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kiedyś jakoś to będzie
Dobry Duch 

Wysłany: 2011-09-17, 21:15   kiedyś jakoś to będzie

Cześć,

Paulina - rocznik 84 Warszawa. Kilka dni temu potwierdzono, że mam we krwi nie tylko przeciwciała ale i wirusa. W przyszłym tygodniu szpital na Wolskiej. Pierwszy szok minął, ale nadal bardzo się boję.

HCV mogę mieć od urodzenia , zakażona jest moja mama (transfuzja w dzieciństwie). Boje się jak to wszystko będzie, wiem że trzeba robić tyle ile jest w mojej mocy na ten moment i godzić się ze sprawami, których nie mogę zmienić. Dbać o siebie na tyle na ile mogę tu i teraz. Nie mam oparcia w bliskich - z rodziną zawsze miałam słaby kontakt, rodzice są alkoholikami, z braćmi też dogaduje się różnie. Nie ułożyłam sobie życia z drugą połówką... zostają przyjaciele, ale z nich każdy ma swoje życie, którego jestem tylko małą cząstką. Wiem, że muszę być silna i nie zamierzam się poddawać na dłużej niż chwilę, tylko tak patrząc tylko po ludzku nie wiem, skąd tę siłę brać...

martan 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2011-09-17, 21:54   

Witaj Paulino,

Myślę że już wiele sobie poukładałaś w głowie. A siła wróci, na pewno znajdziesz ją, najważniejsze to się nie zapętlać w jedną myśl, że to już koniec świata. Bo tak nie jest :-) Tego Ci życzę

Ja także leczę się na Wolskiej :-)

gosica 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2011-09-18, 13:08   

Witaj, głowa do gory:)tez tam sie lecze, pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego:)

mayones23 

Wysłany: 2011-09-18, 20:18   

Hej.
Nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale pamiętaj, że zawsze pozostaje forum, a nikt Cie tak nie zrozumie jak ludzie z podobna przypadłością:)

Trzymaj się.
Pozdrawiam;)

azorek 

Wysłany: 2011-09-18, 20:41   

Głowa do góry - początki zawsze są ciężkie, ale nie możemy się załamywać... masz nas, forumowiczów i z całego serca Ci pomożemy przetrwać te ciężkie chwile :)

Dobry Duch 

Wysłany: 2013-08-13, 20:51   

no i "kiedyś jakoś to jest". kilka dni temu dostałam informację, że jestem zdrowa (minus 24 tygodnie po zakończeniu terapii). Było parę ciężkich chwil, przez większość z tych rzeczy przeszłam sama czyli te siły jakoś były. Choć było trochę dobrych ludzi po drodze, a miłość do gór niejeden ciężki czas umilała. Dużo doświadczeń, które gdzieś pewnie kiedyś się przydadzą. Nie rozumiem, skąd biorą się takie choroby, dlaczego musiałam się męczyć z leczeniem - ale te pytania są poza mną.

Życzę wszystkim samych minusów :-D

faustyna 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2013-08-14, 08:10   

Fajnie, że Ci się udało :-D
Dużo szczęścia i minusa do końca Twoich dni!
Na pewno przebyte doświadczenia nie pozwolą Ci zmarnować młodego życia, więc ciesz się nim... i górami. Ja też je uwielbiam :lol:

Odpowiedz do tematu