hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
co tu jest grane ?
slave 
robię co moge

Wysłany: 2006-09-19, 17:35   co tu jest grane ?

dlaczego sa odwiedzajacy a postów nie przywywa...

prosze o jakies rady, no jakos to sie musi dac rozkrecic... ;)
strona jest w wyszukiwarkach dosc wysoko, codziennie trafia na nia okolo 20 przypadkowych osob ale nikt nie chce zostac...

cos sie musi dac zrobic.

Sylwia 

Pomogła: 8 razy
Wysłany: 2006-09-19, 23:15   

Kurcze z radą to będzie problem.
Z ciekawości weszłam ostatnio na inne forum dotyczące chorób zakaźnych (AIDS/HIV). Niesamowita sprawa- świetna skarbnica informacji dla zainteresowanych, ale też niezła szkoła życia dla ludzi pozornie nie związanych z tematem.

......................uczy pokory.............szacunku...........podziwu dla walki o życie.......

tylko, że klimat tworza ludzie, a jak wiadomo im więcej tym lepiej, bo ile ludzi tyle tematów i kolorów- bo przeciez każda dusza ma inny kolor ;-)

Pooooozdrrrawiammmmm ;-)

slave 
robię co moge

Wysłany: 2006-09-23, 09:21   

Sylwia napisał/a:
tylko, że klimat tworza ludzie, a jak wiadomo im więcej tym lepiej, bo ile ludzi tyle tematów i kolorów- bo przeciez każda dusza ma inny kolor

jak to fajnie ujelas...

proponuje zalozenie watka z poezja ;)

czekam z niecierpliwoscia...

Sylwia 

Pomogła: 8 razy
Wysłany: 2006-09-23, 20:52   

Oj byłoby co wklejać....hahah....trochę tego jest w szufladzie ;-)

A może ktoś tez coś ma????? Chętnie poczytam ;-)

Uplize
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-12, 15:38   co tu jest grane

Hej....dobrze, e jest forum i mona zapyta...
Nie wiem co jest grane. Fabianek ostatnio cay czas pakuje rczk do paszczy. Co prawda, wychodzi mu grna czwreczka, przebia si ju w poowie, ale nigdy tak nie przechodzi zbkowania. Oprcz tego zgrzyta zbkami.. pomylaam nawet, e moe to owsiki. Co o tym mylicie??
ŕ íĺ ďîäńęŕćčňĺ, ęŕęîé áŕíĺđ ěîćíî đŕçěĺńňčňü íŕ ęčíîříîě ńŕéňĺ? číňĺđĺńóĺň ÷ňî-ňî ňčďî ţçĺđáŕđŕ îíëŕéí čăđű Net-Assault

[ Added: 2009-08-13, 08:17 ]
ja rowniez proponuje podjazd do jakiegoś warsztatu lub innego ASO - najlepiej tam gdzie sie specjalizuja jakos w Hondzie - i zrobia Ci przegrzeb kompa.
Wtedy dopiero bedzie pewnosc co jest grane....wyzerowanie kompa dziala ale na krotka mete - a jak tak staniesz na jakies dalszej strasie - to wspolczucia - lepiej za wczasu sie tym zajac a nie czekac - bo samo przeszlo...
ŕ íĺ ďîäńęŕćčňĺ, ęŕęîé áŕíĺđ ěîćíî đŕçěĺńňčňü íŕ ęčíîříîě ńŕéňĺ? číňĺđĺńóĺň ÷ňî-ňî ňčďî ţçĺđáŕđŕ îíëŕéí čăđű Net-Assault

gosiaczek0152

Wysłany: 2010-08-03, 00:38   

Hej mam 19 lat, nie wiem jak sie zarazilam, dowiedzialam sie rok temu ze jestem chora... masakra... ciezko mi chodz wiem ze nie tylko mi, trzymam za was kciuki zycze zdrowia:*

Gregor 
Hause

Wysłany: 2010-08-13, 18:54   

slave napisał/a:
dlaczego sa odwiedzajacy a postów nie przywywa...

prosze o jakies rady, no jakos to sie musi dac rozkrecic... ;)
strona jest w wyszukiwarkach dosc wysoko, codziennie trafia na nia okolo 20 przypadkowych osob ale nikt nie chce zostac...

Może tylko szpiegują tych co tu się wypowiadają na ten temat :evil: . Ale raczej w tym temacie większość ludzi chce być anonimowym użytkownikiem. Były takie osoby nawet które z tego powodu skasowały się aby ich ktoś nie rozpoznał. Z mojej strony to raczej problem leży w głowie wielu ludziom związanym z chorobami w tym nowotworowymi. Podoba mi się na przykład akcja w TV co ludzie ktoży wygrali z nowotworem pokazuję że wrucili do życia i nie boją sie o tym mówić.
To raczej przypadłość już od lekarza do którego trafiamy i odsyłają nas z kwitkiem. dostajemy doła potem i depresja murowana. Brak współpracy pomiędzy lekarzami i instytucjami. Przy każdem poradni chorób zakaźnych powina być poradnia psychologiczna. To takie moje spostrzeżenie z wielu lat doświadczeń na temat nie tylko HCV.

A jak to zmienić tego raczej nikt nie wie. Widziałeś może w Abcadle zdjęca osób z zakrytymi twarzami którzy wygrali lub walczą z HCV :?:
pozdrawiam

Ayame 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-08-27, 18:14   

Nie jestem az tak pewna czy problem lezy w chorobach nowotworowych. Raczej zakaznych. Jak ktokolwiek slyszy, ze cos jest zakazne, to od razu "zegnam pana/pania". A skroty literowe przerazaja jeszcze bardziej - co za roznica HCV, HBV, HAV, HIV czy HSV.
HIV/AIDS przeraza i przerazac bedzie, poki nie bedzie sie mowic o skutecznym leczeniu.
Jak sie powie - "mam zoltaczke", to brzmi inaczej (co z tego, ze to niemedyczny termin? ludzie sie boja skrotow).
I jak wielka jest roznica miedzy "to opryszczka" a "zlapalam HSV" (gdyby ktokolwiek cos takiego powiedzial, bo wie co to za wirus, haha).

Po prostu boimy sie byc pietnowani, a swiadomosc ludzka jest zadna, wiec chorych sie ostracyzuje. A swoim zachowaniem zachecamy do tego.

Zgadzam sie, ze powinny byc poradnie psychologiczne blisko zakaznych. A nawet osoba, ktora dopiero sie dowiedzialal o chorobie powinna byc automatycznie kierowana do psychologa na jedno,dwa spotkania i to w ramach NFZtu. (ech, utopia...) Najlepiej na ile tylko potrzebuje i pozniej w trakcie terapii, jesli ma taka potrzebe, ale zeby to bylo refundowane to mozna pomarzyc.
W koncu wiekszosc zakazen jest z winy sluzby zdrowia, jak by nie bylo.
I got to find a way
To get on home to you"

ButterflyEffect 

Pomogła: 19 razy
Wysłany: 2010-08-28, 15:44   

Ayame napisał/a:
A nawet osoba, ktora dopiero sie dowiedzialal o chorobie powinna byc automatycznie kierowana do psychologa na jedno,dwa spotkania i to w ramach NFZtu. (ech, utopia...) Najlepiej na ile tylko potrzebuje i pozniej w trakcie terapii, jesli ma taka potrzebe, ale zeby to bylo refundowane to mozna pomarzyc.
W większości szpitali będąc w leczeniu można skorzystać z pomocy psychologa oddziałowego.

Ayame 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-08-28, 16:05   

Ciekawe jak bedzie u mnie...
Ale jak cos takiego jest prowadzone, to super :) Ja sama do tej pory mialam praktycznie zerowe doswiadczenie ze szpitalami, rodzina tez raczej zdrowa, wiec nic dziwnego, ze nie slyszalam o czyms takim.
I got to find a way
To get on home to you"

Odpowiedz do tematu