hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Otwarty przez: Piotr S.
2011-08-14, 06:55
Co dziś u Was słychać?
eureka

Wysłany: 2009-04-18, 09:32   

aga, ja tez bede miala coreczke .... :mrgreen:

... ale w przeciwienstwie do ciebie -nie jestem tak bardzo zauroczona tym "stanem ciazowym"... :-|

...oczywiscie boskie jest uczucie ,jak kopie , przewraca sie i wierci we mnie maly ludek: ale te wszystkie dolegliwosci zwiazane z ciaza .... :-(

ech ... naprawde , chcialabym ,zeby juz bylo po wszystkim..........i zebym mogla w koncu przytulic maluszka do siebie i dac caluska... w te... male ,sliczne stopki ! :-P

(zaraz jade na zakupy.... bo oprocz ciuszkow dla malej ,butelek i wozka : nia mam NIC ! :shock: :lol: ;-) )

aga86

Wysłany: 2009-04-18, 11:22   

ja tez kochana mialam zawroty głowy mdłosci i nawet czasem wymioty ale warto było, a zakupy sama pszyjemnosc jak ide do jakiegos sklepu dzieciecego to zawsze kupuje jakis ciuszek lub zabawke mojej córuni nie moge sie opszec zawsze robie jakis prezencik mojej amelce no i miłych zakupów bo trudny wybór za duzo teraz jest tego wszystkiego w tych sklepach :lol:

eureka

Wysłany: 2009-04-19, 16:20   

no tak. jak nie rozpieszczac takiego malego cudenka ,co ??? hihi :mrgreen:

...ech ,co do tych dolegliwosci ciazowych , to chyba najbardziej uporczywy jest bol podbrzusza... ktory zaczal sie od pierwszego miesiaca !
wtedy tylko leze i kwicze !!! :-x :evil:

...trzy pierwsze miechy mialam okropne mdlosci - nie moglam sie nawet wody napic ! :-x
potem doszlo mega zmeczenie i problemy z cera... :-|
...teraz jestem coraz ciezsza :oops: , zbedne kilogramy i "kalectwo" spowodowane wielkim brzuchem mnie po prostu dobijaja :evil: ... od czasu do czasu , dzidzia sie tak poruszy (na dnie miednicy ) - ze az mnie zaboli ! :-o
ale wlasnie : czego sie nie robi dla... dziecka (i meza !) ;-)

...damy rade... terapie przeszlam, to i ciaze donosze... :-P ;-)

...dzisiaj caly dzien jem...hihi ...tylko bym spala i pakowala w siebie tony czekolady... :-| :oops: :oops:

...mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej ! :lol: ;-)

aga86

Wysłany: 2009-04-19, 18:00   

jak urodzisz to miło bedziesz wspominac te wszystkie dolegliwosci i bedziesz tesknic za tymi fajoskimi kopniaczkami w brzuszku :lol: a to twoja pierwsza dzicia :?: moja amelka jest jedynaczka i jest rozpieszczona ma 4,5 miesiaca ale rzadzi :-> wszyscy z zachwytem biegamy nad moim skarbeczkiem pewnie jestes młoda mama ja mam 23 lata i nie wyobrarzam sobie zycia bez mojej perełki. I powiem ci ze najbardziej to rozpieszcza ja mój mąż :roll: wszyscy mamy bzika na jej punkcie :-P ja czasem tesknie za ciaza :-| a zwłaszczza za ruchami zobaczysz zleci ci do konca ciazy choc pod koniec to ledwo co sie kulałam :mrgreen: ale szybko mineło a jak ninia bedzie miała na imie :?:

eureka

Wysłany: 2009-04-20, 09:29   

..tak ,to moja pierwsza ciaza... - i miejmy nadzieje ,ze nie ostatnia :-) ;-)

... mam 27 lat -
moglabym jeszcze poczekac z dzieckiem z dwa latka -ale jakos tak wyszlo... :-P (oczywiscie coreczka byla planowana ! hihi )

malej damy na imie Klaudia :-) - poniewaz dobrze mi sie kojarzy... ;-)

aga86

Wysłany: 2009-04-20, 11:09   

to idealny wiek na dzicie ja jestem młoda mama no i oczywiście Amelcia była planowana no i jak zobaczylam dwie kreski na tescie to az sie poplakalam, apropo nie boisz sie porodu podobno nie taki diabel straszny jak go maluja choc ja mialam ceserke ale slyszalam opinie ze tylko w gadce jest tak zle bo ze w realu to idzie wytrwac :lol:

eureka

Wysłany: 2009-04-20, 11:52   

...

alez oczywiscie ,ze boje sie porodu... STRASZNA PANIKARA JESTEM ! :shock: :mrgreen: :lol:

...dlatego tez bedzie cesarka na zyczenie ;-)

wiesz, laski ktore urodzily przez krocze - czesto mowia ,ze "nie taki diabel straszny ..."
przezyly jakos , wiec - co maja mowic ???! ;-)

poza tym, czlowiek zniesie kazdy bol ,hihi - ale jesli mialabym byc szczera : wolalabym sobie tego bolu zaoszczedzic... ;-)

poza tym; na to nie ma reguly: moze pojsc szybko (5 godzinek )-albo wolno...
mozesz peknac podczas...albo cie rozetna... :-/
...mozesz miec bole normalne... badz dostajesz krzyzowych- i kwiczysz...! :-x

ech: w cale bym sie nie obrazila, gdyby bociany nosily dzieci... albo nasi faceci...hihi ;-) (ale ci drudzy, pewnie by nie dali rady...) :lol: ;-)

powiedz aga: jak dlugo dochodzilas do siebie po porodzie ? karmisz piersia !???

(wlasnie nakladam sobie do pucharka lody cytrynowe... :-P :mrgreen: )

aga86

Wysłany: 2009-04-20, 12:13   

moja siostra rodzila naturalnie i miala vacum ale mowi ze to jest bol ktory sie szybko zapomina takze spoko kochnienienka dasz rade, a ja karmilam piersia 2 tygodnie bo mialam za malo pokarmu a po cesarce tez troszke dochodzi do siebie najgorzej bylo pierwsze pare dni zeby dac pare krokow i polozyc nogi na lozko podniesc je to byl max bol moja siostra mowi ze cesarka mniej boli ale dluzej sie do siebie dochodzi, wytrwasz wierze w ciebie :mrgreen: pozdrowionka od mojej siostry (kamili) i całuski ode mnie :lol:

[ Dodano: 2009-04-20, 13:16 ]
aha i wolala bym zeby moj maz nie pszyjmowal roli bociana to etat nie dla niego bo jest roztargniony i jeszcze by zgubil jakas dzidzie (ha ha) :->

Odpowiedz do tematu