hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Cześć
Astrus 

Wysłany: 2018-01-26, 13:53   Cześć

Witam wszystkich,

Jestem Waldek. Jak chyba większość jestem tu z przypadku.. Zaczęło się od łysienia plackowatego brody.. trafiałem na kiepskich dermatologów którzy poza badaniem tarczycy nie robili nie poza przypisywaniem kolejnych specyfików na jej odrost. Ostateczenie w grudniu przypadkiem na YouTube trafiłem na jakiś kanał dietetyków gdzie wypowiadano się o wit D3..o nieszczelności jelit oraz o łysieniu plackowatym.. określanym jako choroba autoimmunologicza inaczej przewlekły stan zapalny. Pomyślałem , że zacznę od leczenia zębów. Co też zrobiłem. Następnie umówiłem się do dietetyka z kanału na YT, ale przed wizytąprosił o wykonanie poszerzonej morfologi . m.in o żelazo i GGTP. Odebrałem wyniki z podwyższonym żelazem i GGTP. Google wskazało na wątrobę. Zrobiłem więc przeciwciała HCV - wynik pozytywny. Od ręki więc zrobiłem PCR ilościowo. Właśnie odebrałem wyniki mam 57688 kopii wirusa. Nie mam pojęcia jak bardzo jest źle jeszcze - hepatologa mam w ten poniedziałek. Genotypu jeszcze nie znam, Troszkę jestem nakręcony negatywnie bo do różnych publikacji dotarłem odnośnie związku pomiędzy WZW typ C a nowotworem wątroby. Poza łysieniem brody czuję powiększoną wątrobę, często uciska pod żebrami .

Także ten .. :) Fajnie , że istniejecie

ferdynand

Wysłany: 2018-01-26, 17:21   

To forum jest głównie farmą linków. Zdechło.

Jeśli chcesz podyskutować o HCV, to zapraszam na żywe fora:
• na forum HepatitisC.pl http://noweleki.hepatitisc.pl/p/forum-o-hcv.html
albo
• do facebookowej grupy „HCV Polska” https://www.facebook.com/groups/419218981564924/

Odpowiedz do tematu