hcv.mine.pl - Forum o tematyce HCV i HBV Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Poszukiwani moderatorzy
martan 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2012-03-13, 18:14   Poszukiwani moderatorzy

Witajcie,

Ponownie poszukujemy moderatorów. Tak to już będzie na tym forum że ludzie przychodzą i odchodzą w zależności od bieżącej sytuacji i zainteresowania tematem.

W tej chwili bardziej mi zależy na osobach regularnie odwiedzających forum i z minimalną znajomością obsługi moderacji. To pierwsze jest dla mnie priorytetem, tego drugiego można się nauczyć, jeśli ktoś potrafi pisać posty to myślę i że z tym sobie z pewnością poradzi. Idealnie by było aby także poza chęciami osoby zainteresowane posiadały podstawową wiedzę z zagadnień poruszanych w tym miejscu

Forum nie może się opierać tylko i wyłącznie na mnie, jako osobie kontrolującej na bieżąco sytuacje. Staram się śledzić wszystko co się dzieje ale mam też inne zainteresowania i hobby oprócz HCV ;-) i byłabym wdzięczna za częściowe odbarczanie mnie odpowiedzialnością. A przede wszystkim czułabym się bezpieczniej że ktoś jeszcze sprawuje pieczę nad tym co jest umieszczane na tym forum.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na priva. :-)

saruman

Wysłany: 2012-03-14, 19:46   

na horyzonie widze mocnego kandydata to ferdynand !! tylko czy sie zgodzi ? moze go ladnie poprosimy ? mam nawet propozycje jak go zachecic ...w menu głównym forum dodać temat "badania kliniczne " to jego konik ! a wielu z nas laików z jego wiadomości korzysta ....ferdynand podejmiesz to wyzwanie ????

ferdynand

Wysłany: 2012-03-14, 21:30   

Opiekuję się już innym forum – może jedno wystarczy.
Poza tym jestem złośliwy i niemiły, a tu trzeba kogoś empatycznego...

saruman

Wysłany: 2012-03-14, 22:13   

ferdynand napisał/a:
Opiekuję się już innym forum – może jedno wystarczy

A nie słyszałes o powiedzeniu " im więcej tym lepiej ?

ferdynand napisał/a:

Poza tym jestem złośliwy i niemiły, ...

nie będe dyskutował ;-)

a tak na serio , pomysl o prowadzeniu działu o nowoczesnych mozliwościach leczenia HCV , Twoja wiedza + nasze relacje , a na tym forum jest co najmniej kilka osób w badaniach klinicznych mogło by wnieść sporo optymizmu tak potrzebnego chorym

martan 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2012-03-15, 18:17   

Ferdynand rzeczywiście już bardzo dużo robi. Cieszmy się że jest i tutaj i pomaga nam wszystkim :-)

saruman napisał/a:
A nie słyszałes o powiedzeniu " im więcej tym lepiej ?

To raczej nie tak. Im więcej tym gorzej, w tym przypadku. Ja jestem adminem na jeszcze dwóch dużych forach, na których jest naprawdę sporo pracy. Tutaj prawie nic się nie dzieje ;-)
Trochę trzeba pilnować dyskusji i dzielić tematy. To główne zadania dla moderatorów na tym forum.

Nadal czekam na zgłoszenia :-)

Odpowiedz do tematu